O nas

Womens to platforma poświęcona z jednej strony sprzedaży produktów związanych z menstruacją i higieną intymną podczas menstruacji, a z drugiej szerzeniu informacji i normalizowaniu tematu, który dotyczy ok. 50% populacji świata.

Kierujemy naszą ofertę do osób świadomych wpływu człowieka na środowisko naturalne i dążącym do  zminimalizowania negatywnego odcisku na naturze. 

Produkty, które Wam oferujemy są starannie selekcjonowane pod względem jakości, wpływu na środowisko i zdrowie człowieka oraz łatwość w użytkowaniu.

Część składowa nazwy firmy - MENS - nawiązuje do szwedzkiego odpowiednika słowa „menstruacja”.
Celem naszej działalności jest aby w Polsce - tak samo jak w Szwecji - menstruacja była postrzegana jako coś normalnego i naturalnego, a nie jako temat tabu zarówno dla kobiet (!) jak i mężczyzn.

 

Ponieważ specjalizujemy się w jednej konkretnej kategorii, możemy skupić całą naszą uwagę na zaopatrzenie się w produkty, które dopasowane są do wymagań naszych klientów.

 

Do oferty sklepu zaliczają się na chwilę obecną: ekologiczne podpaski, wkładki i tampony. Planujemy w najbliższym czasie wprowadzić również sprzedaż m.in.: kubeczków menstruacyjnych, podpasek i tamponów wielokrotnego użytku i książek związanych z tematyką sklepu.

Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami i odpowiadając na Wasze potrzeby, będziemy sukcesywnie poszerzać ofertę naszego sklepu zgodnie z przyświtującą mu ideą :)

Dziękujemy, że odwiedzacie naszą stronę i zachęcamy do śledzenia nas na mediach społecznościowych!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl