Nasza misja

Z Womens chcemy dotrzeć do jak największej liczby ludzi nie tylko po to by promować oferowane przez nas produkty, ale też w celu szerzenia informacji dotyczących menstruacji - tematu tak wszechobecnego, a tak ukrywanego w naszym społeczeństwie.

 

Pomysł na Womens urodził się wiele lat temu, kiedy kolejny raz z frustracją zastanawiałam się, jak to możliwe, że kwestia która jest w 100% naturalna i dotyczy połowy ludzkości, jest jednym z największych tematów tabu na naszym świecie. Czy to normalne, że jedna dziewczynka wstydzi się przed swoimi znajomymi a nawet rodziną (!), że musi iść do toalety, żeby zmienić podpaskę? My uważamy, że nie, a reklamy z niebieskim płynem na pewno nie pomagają w zaprzestaniu stygmatyzacji tego tematu.Chcemy, aby żadna dziewczynka ani kobieta nie musiała wstydzić się swojego ciała, tylko przebywała ten ciężki (nomen-omen) okres jak najwygodniej i w sposób najbardziej przyjazny środowisku.

 

Dlatego w Womens starannie wybieramy produkty, które chcemy zaoferować naszym klientom. Wszystkie produkty, które znajdziecie na naszej stronie są selekcjonowane pod względem biodegradowalności i stopnia eco-friendly (produkty jednorazowe), idei zero/less waste (dlatego promujemy artykuły wielorazowego użytku!) i kraju produkcji - niemal wszystkie produkty aktualnie znajdujące się w ofercie Womens produkowane są Europie - zostaliśmy jednak zapewnieni przez producenta kubeczka Eureka! Cup, który póki co produkowany jest w Azji, że następna partia produktów wyjedzie bezpośrednio z nowej fabryki w Barcelonie!

 

W Womens pracujemy na rzecz normalizacji menstruacji, mając przy tym na względzie dobro naszej planety.

 

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Mamy nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie, a może nawet powiesz o nas swojej kumpeli, mamie, siostrze… Pomóż nam zdjąć etykietkę tabu z tematu okresu! :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl